Raad van bestuur

adres

Scholengroep impact
Raad van Bestuur
Gistelse Steenweg 294
8200 Brugge

De Raad van Bestuur is de hoogste instantie in de scholengroep en vergadert maandelijks. Sinds 31 maart 2002 bestaat de Raad uit 6 rechtstreeks verkozen en 3 gecoöpteerde leden en de algemeen directeur die een raadgevende stem heeft.
De bevoegdheden van de Raad van Bestuur kunt u nalezen in het Bijzonder Decreet van het GemeenschapsonderwijsGelieve alle correspondentie voor de Raad van Bestuur aan bovenstaand adres te richten.

samenstelling

Voorzitter

Toch Rouby
Toch Rouby
rouby.toch9@gmail.com
Voorzitter Raad van Bestuur

Ondervoorzitter

Rotsaert Jochen
Rotsaert Jochen
jochen@groepjoro.be

Algemeen directeur

Van Kerckvoorde Wim
P/A: Gistelse Steenweg 294
8200 Brugge

Leden

Beuten Marc
Beuten Marc
marc.beuten@telenet.be
Dehenauw David
Dehenauw David
david.dehenauw@meteo.be
Goetinck Philippe
Goetinck Philippe
philippe.goetinck@telenet.be
Lierman Matthias
Lierman Matthias
matthias@peeters-lierman.eu
Petit Alain
Petit Alain
alain.petit@telenet.be
Vermeire Marleen
Vermeire Marleen
marleen.vermeire@howest.be
Wittevrongel Steven
Wittevrongel Steven
steven.wittevrongel@gmail.com

Blijf op de hoogte

Nieuwsbrief Facebook YouTube

 

scholenzoeker