College van directeurs

Het College van Directeurs bestaat uit:

  • de directeurs van de scholen die tot de scholengroep behoren,
  • de mandaathouder van het CLB (Centrum voor Leerlingsbegeleiding).

Het College wordt voorgezeten door de Algemeen Directeur en vergadert maandelijks.
De bevoegdheden van het College van Directeurs kunt u nalezen in het Bijzonder Decreet van het Gemeenschapsonderwijs.

Huishoudelijk reglement

Directies

Adam Shirley
Adam Shirley
Maerlant Atheneum 1e graad
Van Maerlantstraat 1
8370 Blankenberge
Artois Marie-Eve
BSBO La Ruche
Koninklijke Baan 5
8420 De Haan
Balbaert Jurgen
Balbaert Jurgen
Maerlant Atheneum 2e & 3e graad
Van Maerlantstraat 1
8370 Blankenberge
Billiet Bernard
Billiet Bernard
Codi Scholengemeenschap SO
Compernolle Inge
Compernolle Inge
MPI De Bevertjes
Beernemstraat 4
8730 Oedelem
Cottenjé Cindy
Cottenjé Cindy
GO! Basisschool De Pannebeke-De STEMpel
Pannebekestraat 34
8000 BRUGGE
Coucke Ilse
Coucke Ilse
GO! Atheneum Eureka
Rijselstraat 110
8820 Torhout
Craeye Nancy
Craeye Nancy
MPI De Kaproenen
Kaproenenhof 32
8200 Sint-Michiels
Dancet Bart
Dancet Bart
BSBO Basisschool Aan Zee
Koninklijke Baan 5
8420 De Haan
David Nathalie
BS De Verwondering
K. Andriesstraat 11
8020 Ruddervoorde
De Roeck Erna
De Roeck Erna
Directeur-coördinator SGM BaO
De Winne Pieter
De Winne Pieter
SBSO De Passer
Decommer Sylvie
Decommer Sylvie
BS Manitoba
Manitobalaan 48
8200 SINT-ANDRIES
Directeur-coördinator SGM BaO
Annelore Delbecque
Delbecque Annelore
Element
Oorlogsvrijwilligerslaan 2
8200 Sint-Andries
Delheye Karel
Delheye Karel
BS Freinetschool De Boomhut
Koning Leopold III-laan 102
8200 Sint-Andries
Devinck Corry
Devinck Corry
BS De Glimlach
Sint-Elooistraat 2
8210 Zedelgem
Devriendt Caroline
Devriendt Caroline
Stamina
Jeruzalemstraat 34
8000 Brugge
Dockx Nele
Dockx Nele
BS De Valke
Torhoutstraat 65
8810 Lichtervelde
Froyman Kristin
Froyman Kristin
KA 1 Brugge Centrum
Sint-Clarastraat 46
8000 Brugge
Geedts Fran
Geedts Fran
CLB Connect
Klaverstraat 49
8000 Brugge
Goudeseune Mike
Goudeseune Mike
BS Freinetschool De Tandem
L. De Bruynestraat 56
8310 Sint-Kruis
Hautekeete Lien
Hautekeete Lien
KTA Brugge
Rijselstraat 7
8200 Sint-Michiels
Jonckheere Evy
BS Jan Fevijn
Daverlostraat 132
8310 Assebroek
Jonckheere Rob
Jonckheere Rob
MS Brugge Centrum
Sint-Clarastraat 46 A
8000 Brugge
Lafaille Hilde
Lafaille Hilde
BS Einstein
Einsteinlaan 1
8420 De Haan
Laporte Birgit
Laporte Birgit
BS Zilvermeeuw
Groenestraat 69
8370 Blankenberge
Maenhout Tim
Maenhout Tim
BS Koning Boudewijn
Maréchalstraat 48
8020 Oostkamp
Mus Inge
ATHENEUM JAN FEVIJN
Daverlostraat 132
8310 Assebroek
Peeters Nelleke
Peeters Nelleke
BS Permeke
Varsenareweg 7C
8490 Jabbeke
Ryckx Yvan
Ryckx Yvan
MAKZ - Middenschool
A. Verweeplein 25
8300 Knokke-Heist
Schelstraete Veerle
Schelstraete Veerle
CVO Altus
Manitobalaan 48
8200 Sint-Andries
Schotte Déborah
Schotte Déborah
BS Eureka
Rijselstraat 110
8820 Torhout
Strubbe Anthony
Atheneum Jan Fevijn
Daverlostraat 132
8310 Assebroek
Strubbe Sylvie
BS MiniMAKZ
P. de Raveschootlaan 54
8300 Knokke-Heist
Van Reck Lindly
Van Reck Lindly
BS d'Oefenschool
Van Maerlantstraat 1
8370 Blankenberge
Tim Van Renterghem
Van Renterghem Tim
BS De drie Beertjes
Parkstraat 4
8730 Beernem
Vanbavinckhove Wesley
Vanbavinckhove Wesley
BS De Springplank
Hugo Losschaertstraat 5
8000 Brugge
Vanmaele Lien
Vanmaele Lien
CLB Connect
Klaverstraat 49
8000 Brugge
Vanmoortel Ine
Vanmoortel Ine
SBSO De Passer
Vijverhoflaan 13
8200 Sint-Michiels
Vansassenbroeck Alain
Vansassenbroeck Alain
BS Brugge Centrum
Spiegelrei 15
8000 Brugge
Vermeersch Anne
Vermeersch Anne
BS miniMAKZ
P. de Raveschootlaan 54
8300 KNOKKE-HEIST
Verstraete Hans
SBSO De Varens
Nieuwe Sint-Annadreef 27
8200 Sint-Andries
Vincke Sabine
SBSO Zeelyceum
Koninklijke Baan 5
8420 De Haan
Wackenier Fien
BS De Linde
Brieversweg 185
8310 Sint-Kruis
Weyts Ynte
Weyts Ynte
MAKZ - Atheneum
A. Verweeplein 25
8300 Knokke-Heist

Blijf op de hoogte

 

 

scholenzoeker